Co dalej po pierwszym spotkaniu?

Co dalej po pierwszym spotkaniu?


Poznałeś osobę, z którą doskonale Ci się flirtuje. Czy jest coś lepszego niż świetne pierwsze spotkanie? Nawet jeśli wyjątkowo mocno stresowałeś się, to wszystko może zostać zapomniane, jeśli poczujesz tę pewną, wyjątkową iskrę między Wami. Gdy Wasze pierwsze spotkanie na żywo wypadło świetnie, pojawia się podekscytowanie i oczekiwanie – uczucie, że możesz być na początku czegoś wspaniałego. Ale poczekaj, zanim będziesz zbyt podekscytowany, zwolnij na sekundę.

Napisz miłą wiadomość

Nie ma żadnych zasad dotyczących tego, kto do kogo pierwszy dzwoni lub napisze. Jeśli jesteś kobietą i czujesz, że facet musi najpierw do ciebie zadzwonić, po prostu wiedz, że przestrzegasz przestarzałych standardów. Jeśli kogoś lubisz, nie trać czasu na ciągłe sprawdzanie telefonu komórkowego. Napisz do tej osoby i daj znać, że chcesz je ponownie zobaczyć. Czasami zdarzają się sex randki, które nie wypaliły. Jeśli jednak dobrze się bawiłeś, to jest bardzo duża szansa, że ​​druga osoba również! Ludzie zawsze lubią pozytywne opinie. W zależności od osoby, po spotkaniu mogą czuć się trochę niepewnie, nawet jeśli wszystko poszło dobrze. Prosta, krótka i pozytywna wiadomość do drugiej osoby to uprzejmy, nienachalny sposób na kontynuację. Nie czekaj trzech dni. Relacje nie są grą wideo z kodami do sukcesu. Relacje wymagają sporej dawki pokory i uczciwości.

Nie zapominaj o komplementach

Postaraj się również zamieścić komplementy w swojej wiadomości – ale nie brzmi to zbyt tandetnie/przerażająco. Ogólnie rzecz biorąc, zachowaj neutralność komplementów i unikaj wspominania o cechach fizycznych. Aby uzyskać więcej pola do popisu, spróbuj odnieść się do określonej części Waszego spotkania, która Ci się podobała. Dobrym przykładem może być powiedzenie „Fajnie się z tobą bawiłem w parku. Było dużo śmiechu, zwłaszcza gdy ten łabędź próbował ukraść Twoją czapkę!”.

Następny krok: następne spotkanie

Kiedy wymieniłeś kilka wiadomości po pierwszym spotkaniu, oboje musicie zdecydować, czy chcecie się ponownie spotkać, czy wracacie do szukania właściwej osoby korzystając z portalu na sex. Jeśli masz wrażenie, że oboje chcecie się ponownie widzieć, przejmij inicjatywę i zaproponuj ponowne spotkanie. Zazwyczaj wymienia się najpierw kilka wiadomości, dotyczących pierwszego spotkania, zanim wspomni się cokolwiek o potencjalnym drugim spotkaniu. Ma to na celu wybadanie gruntu i upewnienie się, że oboje jesteście na tej samej stronie. Może się zdarzyć, że osoba, z którą się umówiłeś, jest zbyt niepewna lub nieśmiała, by zapytać, a może sama oczekuje, że to Ty zrobisz, aby nie wydawać się zbyt nachalną. Różnorodność gier umysłowych, w które ludzie gramy ze sobą, jest naprawdę zaskakująca. Jeśli naprawdę chcesz iść na drugą randkę – po prostu zapytaj! Będziesz wiedział, kiedy jest na to najlepszy czas.

A gdzie wybrać się na kolejne spotkanie? Jeśli powiedziała, że naprawdę lubi chińską kuchnię, poszukaj jakiegoś świetnego miejsca, gdzie serwują wyśmienitą chińczyznę. Jeśli wspomniała, że lubi zagraniczne filmy, zobacz, czy jest coś, na co moglibyście pójść do kina. Pokaż drugiej osobie, że jesteś dobrym słuchaczem i zasugeruj miejsce, które pasuje do jej osobowości. Wiedząc, że ktoś zwraca uwagę na to, co mówisz, i pamięta nawet drobne szczegóły, może przemówić na Twoją korzyść.


A co jeśli pierwsze spotkanie poszło fatalnie?

Sprawiłeś, że druga osoba płakała? Spóźniłeś się? Zapomniałeś portfela i zamówiłeś drogi stek? W porządku, zdarzają się prawdziwe błędy. Grunt to wyciągnąć wznioski i ruszaj dalej. Jeśli uważasz, że przyczyną katastrofy były nadzwyczajne okoliczności, zawsze warto wysłać wiadomość z przeprosinami lub wyjaśnieniem. No chyba, że to druga osoba sprawiła, że to Ty płakałeś. Jeśli nigdy więcej nie chcesz widzieć tej osoby, a wszystko poszło okropnie, nadal grzecznie możesz wysłać tej osobie wiadomość z podziękowaniem za spotkanie. Po wysłaniu tej wiadomości Twoje zobowiązania społeczne wobec tej osoby przestają obowiązywać. Byłeś otwarty, uprzejmy i serdeczny. Jeśli dana osoba nadal się z Tobą kontaktuje, po prostu szczerze wyjaśnij, że nie chcesz kontynuować znajomości. A co dalej? Szukaj kolejnej osoby na sex badoo. Niekiedy znalezienie właściwej osoby zajmuje trochę czasu.

Zostaw piłkę po swojej stronie.

Wspaniale jest zrobić pierwszy krok, ale jeśli druga osoba mówi, że są trochę zajęta, wierz jej na słowo. Piłka jest na ich boisku. Oczywiście czasami jest to sposób na zasugerowanie drugiej osobie, że nie jest się zainteresowanym. Ale może też tak być, że ktoś jest faktycznie zajęty i ma zbyt wiele do zrobienia, aby od razu zaplanować kolejne spotkanie. W takim przypadku nie oznacza to, że ktoś nie jest Tobą zainteresowany – po prostu akurat to nie jest dobry moment, aby umówić się na kolejny raz. Upewnij się, że umiejetnie czytasz wskazówki i sprawiasz, że druga osoba czuje się komfortowo. Możesz odpisać na wiadomość odmawiającą spotkania, ale tylko raz. Bombardowanie drugiej osoby wiadomościami to najlepszy sposób na zablokowanie numeru. W międzyczasie nie oznacza to, że nie możesz chodzić na spotkania z innymi ludźmi.

Umawianie się może być nieco przerażające. Ale tak naprawdę nie powinno być. Jeśli masz właściwy poziom pewności siebie, poczucie własnej wartości, randkowanie powinno być świetną zabawą. Ludzi pociągają osoby z pozytywnym nastawieniem, więc jeśli podczas Waszego pierwszego spotkania nie tryskaliście humorem, a na Waszych twarzach nie było uśmiechu, być może kontynuacja flirtu nie jest dobrym pomysłem. Szerzenie odrobiny beztroskiego humoru może umilić komuś dzień. Pamiętaj to na przyszłość. Przy odrobinie pewności siebie, drugie spotkanie może wypaść fantastycznie. Pamiętaj tylko, że osoba, z którą się spotykasz, jest tak samo zdenerwowana – jeśli nie bardziej – niż ty. Nauczenie się, jak komunikować się z nimi i mówić im, że jesteś zainteresowany, może być w tej chwili przeszkodą, ale będzie o wiele łatwiejsze w miarę rozwoju Waszych relacji.

Koniecznie sprawdź również:

- sponsorki

- erodata

- Co dalej po pierwszym spotkaniu?

- Czy flirt jest zdradą?

- Porady dotyczące pierwszej wiadomości

- Wybór odpowiedniego zdjęcia profilowego