Porady dotyczące pierwszej wiadomości

Porady dotyczące pierwszej wiadomości


Co napisać w pierwszej wiadomości na sex portalu randkowym? Niektóre witryny mogą pochodzić i wyglądać jak z lat dziewięćdziesiątych, ale dobrze przygotowana, osobista wiadomość jest ponadczasowa. Rejestrujesz się na stronie dla singli lub w mediach społecznościowych, tworzysz profil i w końcu jesteś gotowy, aby napisać swoją pierwszą wiadomość do kogoś, kto wpadł ci w oko, ale zawieszasz się, gdy próbujesz wpisać słowa. Czy powinieneś zacząć od prostego powitania i zobaczyć, czy otrzymasz odpowiedź? Czy powinieneś poczekać, aż ktoś odezwie się do Ciebie jako pierwszy? Możesz mieć mnóstwo innych pytań, które przechodzą przez twój umysł, ale nie pozwól, aby te wątpliwości i zmartwienia powstrzymały cię przed skontaktowaniem się z kimś, kto Ciebie pociąga. Treść Twojej pierwszej wiadomości powinna być starannie dobrana, zawierająca indywidualny i kreatywny tekst, aby przykuć uwagę osoby, z którą chcesz porozmawiać. Ważne jest, aby pokazać, że znajdują się w centrum Twojej uwagi.

Grunt to dobry początek

Kiedy tworzysz swoją pierwszą wiadomość, staraj się nie przesadzać z początkiem wiadomości. Niech będzie zwięzły, słodki i zaczepny. Możesz na przykład napisać: "Cześć. Naprawdę podobało mi się przeglądsane Twojego profilu. Wygląda na to, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Jestem pod wrażeniem Twojej osoby." Bądź kreatywny, ale unikaj mówienia „hej sexy” lub „twoje ciało jest takie gorące”. Musisz brzmieć przyjaźnie, a nie jak jakiś napaleniec. Sugerujemy zacząć od prostego powitania. Możesz też zapytać, jak się czuje itd. Możesz również napisać coś, co Cię zainteresowało Cię w profilu danej osoby.

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie łatwego flirtu na większości stron jest zadawanie pytań dotyczących zainteresowań wymienionych w profilu danej osoby. Staraj się nie zadawać przypadkowych pytań – trzymaj się tematów, które dziewczyny umieszczają na swoim profilu. Sprawdź ich hobby, zainteresowania, pracę, zdjęcia i spróbuj wyrobić sobie ogólne zdsanie na temat jego osobowości. Na przykład, jeśli widzisz, że podoba jej się jakaś aktywność, zapytaj, jak długo dana osoba ją ćwiczy. Znajdź to, co Cię łączy, i zbuduj na tej podstawie wspólną nić porozumienia. Zadbaj o to, aby pytania były trafione, ale najpierw pozostań przy ogólnych. Dopiero następnie, gdy już uzyskasz odpowiedź na te podstawowe, zadaj bardziej szczegółowe pytania.

Flirtuj i okaż zainteresowanie

Zainteresowanie innymi ludźmi czyni Cię interesującym! Możesz rozpocząć czat lub wiadomość od cytatu z ulubionego filmu lub książki. Takie wiadomości mają większe szanse na otrzymanie odpowiedzi niż te, które wydają się być szablonem wysłanym do wszystkich profili. Ważne jest również, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, aby wiedziała, czy twoje uwagi są warte odwzajemnienia. Pamiętaj o tym, że słownictwo, którego używasz, gramatyka, której używasz i żarty, które robisz, są subtelnymi oznakami Twojej osobowości. Spróbuj podzielić się jedną rzeczą o sobie na czacie. Możesz na przykład podzielić się rodzajem zajęć, które lubisz, jaką muzykę preferujesz lub jakie książki lubisz czytać. Ale nie ujawniaj zbyt wiele o sobie w swojej pierwszej wiadomości – to przygnębiająca rzeczywistość, ale wiele wiadomości (zwłaszcza jeśli jesteś mężczyzną!) pozostaje bez odpowiedzi.

W porządku, jeśli chcesz powiedzieć drugiej osobie, że wygląda pięknie, przystojnie lub słodko, ale rób to z klasą. Nie chcesz, aby to było centralnym punktem Twojej wiadomości, ale jeśli sformułowasz to we właściwy sposób, możesz zdobyć trochę punktów na start. Coś tak prostego jak „Pięknie wyglądasz na swoich zdjęciach” lub „Wyglądasz zjawiskowo w tej sukience” nie jest groźne i pokazuje osobie, że rzeczywiście pociąga Cię. Bądź cierpliwy, szczery i konsekwentny, a uzyskasz właściwe rezultaty. Czatowanie online to sztuka, ponieważ emocje i osobowość należy przekazać za pomocą czarno-białego tekstu. Nie zniechęcaj się się niepowodzeniami, znalezienie własnego stylu komunikacji może zająć trochę czasu! Bądź cierpliwy wobec siebie i nie bierz odrzucenia za bardzo do siebie. Sex randki za darmo to gra liczbowa i potrzeba dużo „nie”, aby znaleźć idealnego kogoś, kto powie „tak!”.

Wymiana pierwszych wiadomości może być niezręczna, ale znalezienie wspólnej płaszczyzny może złagodzić to napięcie i otworzyć drzwi do wspaniałej rozmowy. Poświęć trochę czasu na przejrzenie zainteresowań muzycznych danej osoby, tego, jakie książki lubi czytać, po co chodziła do szkoły, co robi w pracy i wszelkich innych informacji, które wyświetlają się na profilu danej soby. Załóżmy na przykład, że znalazłeś kogoś, z kim chcesz rozmawiać, ale nie wiesz, co do niego napisać. Przeglądasz profil i odkrywasz, że lubi tajskie jedzenie, podróże, długie spacery czy jazdę na rowerze. Użyj tych informacji, do napisania swojej pierwszej wiadomości.

Teraz, gdy wysłałeś swoją pierwszą wiadomość, czas poczekać i sprawdzić, czy otrzymasz odpowiedź. W zależności od wybranego serwisu dla singli możesz sprawdzić, czy dana osoba przeczytała Twoją wiadomość, czy nie. Pamiętaj, że ludzie mogą nie odpowiedzieć od razu, ponieważ są w pracy lub na spotkaniu. Daj tej osobie przynajmniej kilka dni na odpowiedź. Internetowe serwisy dla singli zazwyczaj pokazują, jak dawno temu dana osoba była zalogowana. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, nie wysyłaj ponownie tej osobie wiadomości. To prawdopodobnie nic nie pomoże i nie sprawi, że poczujesz się lepiej. Zamiast tego przejdź dalej i znajdź inną ciekawą osobę, do której możesz napisać.

Koniecznie sprawdź również:

- Co ubrać na pierwsze spotkanie?

- Co dalej po pierwszym spotkaniu?

- Czy flirt jest zdradą?

- Porady dotyczące pierwszej wiadomości

- Wybór odpowiedniego zdjęcia profilowego