Wybór odpowiedniego zdjęcia profilowego

Wybór odpowiedniego zdjęcia profilowego


Najprawdopodobniej wiesz to z własnych doświadczeń, ale warto wyraźnie to zaznaczyć: dobre zdjęcie profilowe jest najważniejszą rzeczą w Twoim profilu! Chociaż wszyscy lubimy myśleć, że nie jesteśmy płytcy, zdjęcie profilowe to Twoja jedyna szansa, aby przyciągnąć zainteresowanie płci przeciwnej. Kiedy klikasz na czyjeś strony profilowe, to, co często przechyla się na twoją korzyść, to zdjęcia, które umieściłeś. Zobacz nasze porady, co zrobić aby Twoje zdjęcia profilowe było idealne!

Bądź sobą

Zrób zdjęcie, które naprawdę wyraża Twoją osobowość. Nie staraj się być kimś innym – ponieważ jeśli spotykasz osobę, do której czujesz pociąg. Zaczniecie ze sobą rozmawiać, poznawać się wzajemnie, to razu przejrzy Cię na wylot. Zrób nowe, aktualne zdjęcie portretowe, które Twoim zdaniem naprawdę pokazuje, kim jesteś.

Nie bądź zbyt seksowny

Zawsze pamiętaj, że jeśli szukasz długoterminowego związku, perwersyjne lub erotyczne zdjęcia nie są tym, co inni chcą widzieć, gdy próbują znaleźć potencjalnego partnera. Szukając kogoś, możesz sprawiać wrażenie, że masz na myśli tylko jedną rzecz. Co więcej, wydaje się to nieszczere i trochę desperackie. Powinno to być oczywiste, ale zdziwiłbyś się, jak wiele osób źle rozumie tę najważniejszą część. Pozwól, że Ci to wyjaśnimy:

- Nie wysyłaj zdjęć swojego penisa, chyba że zostaniesz o to poproszony.

- Więc masz sześciopak? Świetnie, że trzymasz formę, ale nie musisz swojego brzucha pokazywać na pierwszym planie. Kobiety mają niesamowitą zdolność wykrywania atrakcyjności bez zmuszania ich do tego.

- Przesyłaj tylko zdjęcia siebie, a nie swoich pięknych przyjaciół. To tobą są zainteresowani.

- Nie przesyłaj źle edytowanych zdjęć, w których jesteś cześciowo wycięty/zakryty.

- Pamiętaj o uśmiechu.

Ludzie, którzy na zdjęciach wyglądają bardzo przyjaźnie, mają większą szansę na otrzymanie wiadomości na sex portalu od innych niż ci, którzy mają poważną twarz lub, co gorsza, pozę „kaczej twarzy”. Zrób sobie ładne zdjęcie, na którym pokazujesz swój najlepszy uśmiech! To pokazuje, że jesteś osobą sympatyczną, otwartą i przyjazną. I to właśnie powinno przekazywać Twoje zdjęcie profilowe – pozytywne pierwsze wrażenie!

5 wskazówek, jak robić zdjęcia profilowe dla mężczyzn


- Wybieraj miejsca do robienia zdjęć i tła, które są interesujące wizualnie i odzwierciedlają to, kim jesteś. Mamy na myśi miejsca, do których lubisz chodzić lub co lubisz robić. Nie rób selfie w łazience!

- Staraj się nosić stroje, które możesz założyć na sex randkę. Pomyśl o zdjęciu randkowym jako wykonującym podobną pracę do Twojego zdjęcia profilowego w Linked In. Nie noś typowego ubrania do leżenia przed telewizorem, nawet jeśli reprezentują to, co najbardziej lubisz robić.

- Uśmiechnij się. Ujęcia nastrojowe i rozmyślające w stylu Ryana Goslinga sprawdzają się u niektórych osób, ale to, co działa najlepiej, to atrakcyjny uśmiech. Dołączenie kilku zdjęć bez uśmiechu może zadziałać, ale upewnij się, że na jednym z serii zdjęć uśmiechasz się.

- Dołącz co najmniej jedno ujęcie całej sylwetki.

- Dołącz zdjęcie grupowe ze znajomymi. Upewnij się, że wyróżniasz się na tym grupowym zdjęciu i nie chowasz się z tyłu. Powinieneś użyć zdjęcia, na którym wszyscy się uśmiechacie i wyglądacie, jakbyście świetnie się bawili. Nie używaj zdjęcia, na którym sfotografowałeś swoją byłą dziewczynę!

5 wskazówek, jak robić zdjęcia profilowe dla kobiet

- Uwzględnij zarówno ujęcia o średniej, jak i pełnej długości, aby pokazać swoją sylwetkę. Naprawdę nie ma znaczenia, jaki masz kształt, ponieważ wszystkich pociągają nas różne rzeczy, ale mężczyźni prawdopodobnie podświadomie zauważą krzywiznę twojej talii i bioder, zarys, ślad dekoltu itp.

- Bądź odważna i pochwal się swoją sylwetką. Twoje stroje nie muszą być przylegające, ale powinny mieć jakiś kształt. Unikaj bezkształtnych swetrów i wielkich przytulnych dzianin. Odrobina dekoltu jest dobra, ale nie przesadzaj z tym. Statystyki pokazują, że mniej znaczy więcej, jeśli chodzi o atrakcyjne zdjęcia na profil randkowy.

- Upewnij się, że Twoje zdjęcia są robione w łagodniejszym, bardziej przychylnym świetle. Delikatnie oświetlone obrazy z mniejszą ilością ostrych cieni są bardziej atrakcyjne wizualnie dla mężczyzn.

- Zdjęcia z makijażem czy bez? Najważniejsze na Twoich zdjęciach jest to, abyś czuja się najlepiej i abyś wyglądała po prostu jak Ty. Generalnie zdjęcia pochłaniają dużo światła, wiec warto chociażby przypudrować się, aby światło nie odbijało się niekorzystnie od Twarzy.

- Uśmiechaj się i wyglądaj na zrelaksowaną na swoich zdjęciach. Z reguły ludzie są zainteresowani kimś, kto wygląda na otwartego i przyjaznego.

Gdy przeczytałeś/aś te wskazówki dotyczące zdjęć i zastosowałeś je do własnego profilu randkowego, porozmawiajmy o ludziach, którzy boją się pokazać, kim naprawdę są na swoich zdjęciach profilowych.

Co się stanie, jeśli pójdziesz na spotkanie z kimś, z kim kto wygląda zupełnie innaczej od tego, co widziałeś na zdjęciach profilowych? Co w sytuacji jeśli, dana osoba ukryje to, jak naprawdę wygląda, za pomocą starych lub wyretuszowanych zdjęć? Możesz się zdenerować (i słusznie), ale teraz możesz ostrzec innych o tej nieuczciwości. Dzięki rozszerzeniu przeglądarki, które umożliwia komentowanie na dowolnym profilu randkowym i odpowiadanie na komentarze innych. Jeśli dowiesz się, że zdjęcia profilowe osoby, z którą się umówiłeś, mają na przykład 5 lat, a on sam jest dużo mniej wysportowany, możesz anonimowo zostawić tę opinię, aby inni mogli ją zobaczyć, bezpośrednio na jego profilu. Zachęci to szerszą społeczność do uczciwego pokazania się na swoich zdjęciach profilowych, ponieważ będą chcieli uniknąć negatywnych opinii.

Koniecznie sprawdź również:

- Co ubrać na pierwsze spotkanie?

- Co dalej po pierwszym spotkaniu?

- Czy flirt jest zdradą?

- Porady dotyczące pierwszej wiadomości